Wigilia w Klubie Seniora w Barbarce

Wigilia w Klubie Seniora w Barbarce

Dnia 16.12.2022 r. w Klubie Seniora w Barbarce odbyło się spotkanie Wigilijne. Swoją obecnością seniorów zaszczycili: Burmistrz Miasta i Gminy Skała Krzysztof Wójtowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Sobczyk, Radna Rady Miejskiej Katarzyna Kaczmarzyk, Przewodnicząca Rady Senioralnej Barbara Szwajcowska, Terapeuta Olga Kajca, Sławomir Kapała, Stowarzyszenie Małopolskie Kobiety, Ks. Mariusz Książek. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą, a następnie zebrani złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem. Na stołach królowały tradycyjne potrawy wigilijne a o oprawę muzyczną zadbało Stowarzyszenie Małopolskie Kobiety oraz na akordeonie Pan Sławomir Kapała. Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze wprowadzając wszystkich w przedświąteczny, radosny nastrój.

Szczególne podziękowanie składamy Panu Sławomirowi Kapała za akompaniament i za profesjonalizm niepowtarzalną atmosferę .

Zajęcia realizowane był w ramach Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2021-2025, Edycja 2022 w ramach Modułu II "Zapewnienie funkcjonowania Klubu "Senior+”.