Uczestnicy Klubu Senior + w Barbarce odwiedzili Zakopane i Szaflary.

Dnia 5 października 2021 roku w ramach realizacji Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2021-2025, Edycja 2021 w ramach Modułu II "Zapewnienie funkcjonowania Klubu "Senior+” członkowie Klubu w Barbarce wybrali się na kolejną wycieczkę w ramach, której odwiedzili Szaflary oraz Zakopane.

Głównym celem wycieczki był wyjazd na termy w Szaflarach, nie obyło się jednak bez odwiedzenia Zakopanego, jednego z najpiękniejszych polskich miast. Nie sposób było nie być na Gubałówce jak również zwiedzić Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej przy Krzeptówkach, wybudowane jako wotum wdzięczność górali za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu 13 maja 1981r.

Członkowie Klubu mogli przy pięknej słonecznej pogodzie podziwiać cudowne widoki polskich Tatr oraz zobaczyć zabytkowe miejsca jak również relaksować się i wypoczywać, korzystając z dobrodziejstw leczniczych kąpieli.

Wyjazd ten był kolejną okazją do integracji i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Uczestnicy Klubu Senior + w Barbarce z wycieczki przywieźli wiele niezapomnianych wspomnień, pamiątek oraz zdjęcia, które prezentujemy poniżej.