Andrzejki w Klubie Senior + w Barbarce

W piątek 26 listopada 2021 r. członkowie Klubu Senior + w Barbarce bawili się na wieczorze andrzejkowym, który został zorganizowany w ramach realizacji Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2021-2025, Edycja 2021 w ramach Modułu II "Zapewnienie funkcjonowania Klubu "Senior+” uczestnicy Klubu Senior +.

Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych, chętnie korzystali z wrób, uczestniczyli w zabawach oraz wspólnych tańcach w parach i w kole. Na parkiecie królowała polka oraz walczyki.

Zabawę andrzejkową seniorzy z klubu wraz z animatorem terapii przygotowali samodzielnie, sporządzając pyszne przekąski, sałatki i ciasta. Uczestnicy sprawiedliwie podzielili się obowiązkami, wspólnie kroili, mieszali, smażyli, starali się, aby posiłki były świeże i smaczne, dzięki temu w Klubie Senior + panuje ciepła i rodzinna atmosfera. 

Wieczór andrzejkowy upłynął seniorom bardzo szybko wśród śmiechu, rozmów, wspomnień, śpiewu i tańca. Dobry nastrój oraz chęć do zabawy towarzyszyły seniorom do końca imprezy. 

Patrząc na świetnie bawiących się seniorów, ludzi 60+ nabiera się przekonania, że wieku z nich nie mierzy się metryką, że ma tyle lat na ile się czuje a wspólne aktywności seniorów, zabawa pozwalają wciąż cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zabawy andrzejkowej.